עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

שירותי הנהלת חשבונות

 
החלטתם לצאת לדרך חדשה, במקום להיות שכירים ולעבוד עבור מישהו אחר, אתם רוצים לעבוד עבור עצמכם, להיות עצמאים ולעשות את מה שאתם טובים בו. הדרך הנכונה לעשות זאת היא בעזרת מעבר ממעמד של שכיר למעמד של עצמאי, ולהיות תחת הגדרה במס הכנסה של עוסק פטור.

בשביל לבצע את השינוי בצורה נכונה וביתר שאת בשביל לעבור את כל התהליך באופן מדויק וחלק, עליכם לשכור שירותי הנהלת חשבונות. משרד אשר ילווה אתכם בתהליך, יהיה אחראי על פתיחת תיק מס הכנסה עוסק פטור, ייטפל בכל העניינים הכלכלים שלכם, יגיש עבורכם את הדוחות השונים, וכך יוכל לבצע עבורכם את כל התהליכים הנדרשים בהתאם לחוק.

כעת עולה השאלה, כיצד בוחרים שירותי הנהלת חשבונות בצורה נכונה. לשם כך יש מספר פרמטרים שיכולים לעזור לכם. לפני שנסביר לכם מה הם, נציין, שההחלטה לפתוח תיק מס הכנסה עוסק פטור, היא למעשה על בסיס המחזור העסקי שלכם, במידה והוא יעבור את רף 99 אלף שקל, אתם תצטרכו לעבור סטטוס לעוסק מורשה, גם זו סיבה לעבוד עם שירותי הנהלת חשבונות צמודים שיוודאו מתי בדיוק אתם נמצאים בנקודת המעבר, כך שלא תשלמו מע"מ מבלי שגביתם אותו מהלקוחות שלכם.

כשאתם מחליטים לבחור שירותי הנהלת חשבונות, תקפידו לשים לב מה הם תחומי ההתמחות של המקום, האם הם מתמחים בעבודות עם חברות בע"מ או גם עם עצמאים שנמצאים תחת הגדרה של עוסק פטור או עוסק מורשה. כמו כן עליכם לוודא מה הזמינות והנגישות של המקום עבורכם. כך תוכלו להחליט האם הוא מתאים לצרכים שלכם. לשם כך יש לבחון מהו גודל המשרד, מה כוח האדם שהוא מחזיק והאם העסק זמין גם באינטרנט או בטלפון. רצוי גם שהמקום יהיה נגיש לכם מבחינה תחבורתית, כלומר שלא ייווצר מצב שהוא יהיה רחוק מדי למקום עבודתכם או מגוריכם. כך אם תצטרכו להגיע אליו, לא תצטרכו לבזבז שעות רבות שלא לצורך.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו לצורך קבלת שירותי רואה חשבון במרכז הארץ. משרדו של רו"ח סהר עוזרי, מזמין אתכם לקבל את כל המידע שאתם צריכים אודות מס הכנסה עוסק פטור או מורשה, וכן כמובן את כל שירותי הנהלת חשבונות שאתם נדרשים להם. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית בתחום. אתם יכולים לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
יועצי מס במרכז
 
רואה חשבון ברמת גן
מאמרים: