עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

שירותי הנהלת חשבונות

 
ניהול חשבונות מסודר מאפשר לכם להשקיע את מלוא הזמן והאנרגיות שלכם בעסק. גם מי שמנהלים עסק קטן והם עוסקים פטורים עשויים להיווכח בכדאיות ובתועלת שבשכירת שירותי הנהלת חשבונות חיצוניים. רובינו לא מתמצאים בכל הניירת הנדרשת בניהול עסק, מדובר בהיבט בעל חשיבות מכרעת להצלחתו של עסק מסויים, עסקים קמים ונופלים הודות לניהול חשבונות מסודר ושיטתי ועלולים ליפול, חלילה, בהעדרם.

אז איך בוחרים שירותי הנהלת חשבונות?
יש לתת את הדעת בנוגע לתחומי ההתמחות של משרד רו"ח, כך שתחומי ההתמחות יתאימו לסוג העסק שלכם- האם משרד רו"ח מתמחה בעבודה מול חברות בע"מ או גם עצמאים שנמצאים תחת הגדרה של עוסק פטור או עוסק מורשה.
ישנה חשיבות רבה לזמינות ולנגישות של רואה החשבון עבורכם- מהו גודל המשרד מבחינת הזמינות של כוח אדם, מידת הזמינות למתן שירות טלפוני ושירות באינטרנט. כמו כן, רצוי שהמקום יהיה נגיש למקום עבודתכם או מגוריכם.

ליווי ומעקב צמוד ושוטף והיכרות מעמיקה עם העסק שלכם תאפשר למשרד לספק לכם את השירות האפקטיבי ביותר. חלק חשוב ומרכזי במכלול השירותים הוא ייעוץ בנושא המסים המורכב וייצוג שלכם מול מוסדות המס והביטוח הלאומי. לא אחת נדרשת ידיעה מעמיקה של חוקים ותקנות של המוסדות האלה על מנת להתנהל מולם באופן שיאפשר מיצוי זכויותיכם בהם.
אין סיבה להתנהל לבדכם מול כל הגורמים בתחום הנהלת החשבונות. לבד מחיסכון מוכח בזמן ובכסף אתם קונים בשירות זה שקט נפשי, שמשאיר לכם משאבי אנרגיה יקרים לפעילות העסקית שלכם.

בנוסף, שירותי הנהלת חשבונות עוקבים אחר המחזור העסקי שלכם ויודעים לעדכן אתכם מתי אתם נדרשים לשנות סטטוס מעוסק פטור לעוסק מורשה- כך תמנעו מתשלום מע"מ מבלי שגביתם אותו מהלקוחות שלכם.

אם אתם מחפשים משרד רו"ח אשר ילווה אתכם בתהליך, יהיה אחראי על פתיחת תיק מס הכנסה עוסק פטור, ייטפל בכל העניינים הכלכלים שלכם, יגיש עבורכם את הדוחות השונים, וכך יוכל לבצע עבורכם את כל התהליכים הנדרשים בהתאם לחוק. אתם מוזמנים לפנות אלינו, משרד רו"ח סהר עוזרי, לצורך קבלת שירותי רואה חשבון במרכז הארץ.
 
מאמרים: