עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

רואי חשבון בתל אביב

 
לא תהיה זו טעות לומר שמרבית רואי חשבון בישראל מכונסים באזור גוש דן, ואפשר למצוא משרד רואי חשבון ברמת גן, תל אביב, חולון, ראשון לציון ובכל האזור בקלות יחסית. השאלה היא כיצד בוחרים רואי חשבון בתל אביב או בכל אחת מהערים שציינו.

לפני שנציג את הדרכים לפיהם מוצאים ובוחרים משרד רואי חשבון, נבהיר תחילה שיש כמה פרמטרים על פיהם אנחנו צריכים להחליט עם איזה רואה חשבון אנחנו אמורים לעבוד. הנה דוגמא לכמה פרמטרים שיכולים לעזור לכם להחליט:

ראשית, אנחנו צריכים להחליט איזה גודל משרד רואי חשבון אנחנו מחפשים. האם אנחנו חברה גדולה שצריכה לעבוד עם משרד גדול או מספיק לנו משרד של רואה חשבון אחד. ההחלטה על סוג המשרד קשורה לפרמטר השני על פיו נקבע עם איזה רואה חשבון אנחנו רוצים לעבוד, זמינות.

עלינו לבחון מהי הזמינות של המשרד עבורנו. האם מדובר במשרד שיכול להיות זמין לצרכים שלנו כל הזמן או רק בחלק מהזמן. משרד גדול יכול להפנות אלינו רואה חשבון שיעבוד איתנו צמוד כל הזמן, מצד שני רואה חשבון שעובד לבד, ייתכן וירצה להקדיש לנו זמן רב בשביל להוכיח לנו שהדרך שלו, דרך של עבודה ישירה מול הלקוח, היא המשתלמת ביותר.

פרמטר שלישי הוא, ניסיון המשרד. האם מדובר במשרד ותיק ומוכר או משרד צעיר של חבר'ה שזה עתה סיימו לימודים? בראשון אנחנו נהנה מניסיון, בשני מרעב ואולי גם ממחיר זול יותר.

פרמטר רביעי הוא המיקום. אם אנחנו יושבים בתל אביב, סביר להניח שנעדיף לעבוד עם רואי חשבון בתל אביב, אם אנחנו עובדים ברמת גן, סביר שנחפש משרד רואי חשבון ברמת גן. עלינו להחליט מה נוח וחשוב לנו יותר.

כיצד מוצאים משרד רואי חשבון בתל אביב או בכל מקום אחר? הדרך הטובה היא האינטרנט, שם נוכל למצוא לא מעט משרדים על פי סיווגים שונים שיכולים לעזור לנו. אופציה אחרת היא לקבל המלצות מחברים אשר עובדים עם משרדי רואה חשבון שונים ומגוונים. כל אחד יכול למצוא את השיטה שמתאימה לו.

לסיום, אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם את זמן החיפוש, אתם מוצאים ליצור איתנו קשר, משרד סהר עוזרי, משרד רואי חשבון שיושב בתל אביב וישמח לעבוד איתכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר ותוך זמן קצר נעמוד לרשותכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
רואה חשבון ברמת גן
רואי חשבון בתל אביב
מאמרים: