עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

רואי חשבון ברמת גן

 
אתם עומדים לפתוח עסק או משרד חדש ומחפשים רואה חשבון? אתם רוצים להחליף את האיש שאתם עובדים איתו אחרי שנים של עבודה משותפת? עברתם לעבוד באזור חדש ואתם מחפשים רואה חשבון מקומי שיעזור לכם? אנחנו כאן בשביל להציג לכם שורה של טיפים כיצד לבחור מישהו שיכול להתאים לצרכים שלכם. אנחנו מקווים שזה יעזור לכם.

בחירת רואה חשבון היא לא דבר מסובך אך היא דורשת חשיבה. בכל זאת מדובר באדם שאחראי על ניהול הספרים שלנו, האיש שידע להסביר לנו בשפה שאנחנו מבינים מה אומרים המספרים, האיש שיגן עלינו במידת הצורך אם נצטרך להתמודד מול הרשויות, זה האיש איתו נעבוד באופן צמוד בשלבים שונים בעבודה שלנו והוא יהיה חתום על המספרים שנציג. לכן יש מספר פרמטרים שמשפיעים כיצד בוחרים רואה חשבון.

הפרמטר הראשון הוא ניסיון. בסופו של יום כל רואה חשבון, כמו כל איש מקצוע אחר, מציג במרכולתו את הניסיון שהוא צבר במהלך השנים. במובן הזה יש יתרון לרואי חשבון ותיקים. אנחנו, אגב יכולים למצוא כאלה לא מעט במקומות שונים בארץ, למשל רואי חשבון ברמת גן, תל אביב, ירושלים, וערים אחרות. יש בישראל לא מעט רואי חשבון שיכולים להציג ניסיון של עשרות שנים.

הפרמטר השני, אמינות. רואה חשבון מתעסק עם הדבר הכי רגיש לעסק, כסף. הוא אחראי על ניהול הספרים שלנו. אם הוא לא אמין, אז כל מה שהוא עושה יורד לטמיון, במקרה הגרוע אנחנו נאבד כסף, במקרה הגרוע יותר, אנחנו עלולים לעבור על החוק. האמינות שלו היא הדבר מספר אחד שהוא מציע.

הפרמטר השלישי, רעב. במובן מסוים זה יכול לבוא אל מול הפרמטר הראשון, שכן בדרך כלל הרעב קיים אצל רואי חשבון צעירים, אלה שאין להם עדיין ניסיון ורוצים לצבור אותו. אפשר למצוא רואי חשבון ברמת גן, באר שבע, תל אביב ובכלל בכל הארץ, שיש להם הרבה רעב ורצון להצליח.

הפרמטר הרביעי, עד כמה באמת יש בינינו כימיה. מאחר וזו עבודה אחד על אחד, הרבה פעמים, חשוב שנוכל להרגיש איתו נוח, ונוכל להרגיש פתוחים איתו. רק כך הקשר בינינו יצליח.

אם אתם מחפשים רואה חשבון שיעבוד איתכם על המספרים, עם ניסיון רב אך גם עם רעב וכמובן באמינות גבוהה, זה הזמן לפנות אלינו, משרדו של סהר עוזרי ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור לכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
רואה חשבון בהרצליה
רואי חשבון ברמת גן
מאמרים: