עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

רואה חשבון ברמת גן

 
אחת השאלות שעולות לא פעם על ידי אנשי עסקים ובעלי חברות היא, האם בעידן של אינטרנט וקשרים דיגיטליים, יש טעם לעבוד עם אנשי מקצוע, כמו רואי חשבון, בקשר ישיר והאם יש צורך לעבוד עם משרד שעובד קרוב אלינו, מבחינה פיזית. כלומר משרד ששוכן מרחק נסיעה סביר אל המשרד שלנו.

כידוע יש סוגים שונים של דרכי עבודה עם משרדי רואי חשבון, זה נכון לגבי משרד רואי חשבון במרכז או בכל מקום בארץ. יש מי ששוכר את שירותיו של משרד מסוים אשר יעבוד איתו באופן חיצוני ויש מי ששוכר את שירותיהם של רואי חשבון או מנהלי חשבונות כשכירים לכל דבר. בעידן האינטרנט אנחנו רואים דרך עבודה נוספת, פרילנסרים. אנשים שעובדים מהבית ומנהלים את החשבונות של העסק. מדובר בעיקר בעסקים קטנים שלא נדרשת בהם עבודה חשבונית מעמיקה.

כעת לשאלה שעלינו בתחילת המאמר, האם בעידן של האינטרנט עדיף להשתמש בשירותיו של משרד רואי חשבון שעובד קרוב אלינו או שזה לא הכרחי. נניח ויש לנו עסק ברמת גן, האם זה הכרחי שניקח משרד רואה חשבון ברמת גן, או שאנחנו יכולים לשכור משרד רואי חשבון במרכז או בכל מקום אחר בארץ כשאת כל ההתנהלות נעשה דרך המייל?

ההיגיון הישר אומר, שלמרות האינטרנט והעובדה שכל הקשר כיום נעשה בטלפון או במייל, מוטב שהמשרד איתו נעבוד, יהיה מהאזור שלנו. הרי אם חס וחלילה נצטרך אותו בדחיפות או אפילו לא לשם עניין דחוף אלא לשם פגישה רגילה, לא נוכל בוודאי לעשות זאת דרך האינטרנט ולא נרצה למצוא את עצמנו מסתובבים בדרכים ונתקעים בפקקים, מה שיוביל לכך שנבזבז יום עבודה לחינם. לכן חשוב שאנחנו נבחר משרד רואה חשבון ברמת גן או בכל מקום אחר בו נוכל להיפגש בצורה קלה במידת הצורך.

חשוב להבהיר נקודה נוספת, גם היום בעידן האינטרנט, שמידע עובר במיילים או בדרכים אחרות, הרי שאי אפשר לוותר על פגישות פנים אל פנים, ישיבה על ספרים והבהרות בפגישות בין הצוותים השונים. לכן חשוב שניקח זאת בחשבון כשאנחנו בוחרים משרד רואי חשבון במרכז.

אם אתם מחפשים רואה חשבון ברמת גן או באזור אחר במרכז הארץ, זה הזמן לפנות אלינו, משרד סהר עוזרי ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ובכל נושא. אנחנו עובדים עם בעלי עסקים וחברות מתחומים ובגדלים שונים, ונשמח לעבוד גם איתכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
רואה חשבון לחברה
רואה חשבון ברמת גן
מאמרים: