עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

רואה חשבון בחולון

 
 עומדים לפני פתיחת עסק חדש באזור המרכז? לא משנה אם מדובר בעסק קטן או גדול, אתם וודאי מחפשים רואה חשבון בחולון, בת ים ראשון לציון, רמת גן, תל אביב והסביבה. לפתוח עסק ללא רואה חשבון זה כמו לצאת למסע ללא תרמיל. רואה החשבון נמצא ברקע כל הזמן ועוקב אחר הניהול הכלכלי של העסק. רואה החשבון בקיא בחוקים פיננסיים, ויודע להיערך מראש מבחינת תיעוד וטפסים לדרישות עתידיות מרשות המיסים, הוא זה שידע לאותת לך על עודף הוצאות או שינויים כלכליים הנדרשים בעסק. כשאתם עובדים עם עורך דין טוב, אתם קונים לעצמכם שקט נפשי שמאפשר לכם להתמקד בעשייה העסקית.

אם תקלידו בגוגל את צירוף המילים "רואה חשבון בחולון" תקבלו רשימה ארוכה של רואי חשבון פוטנציאלים. אז איך בעצם בוחרים רואה חשבון? מהם הפרמטרים שחשוב לשים אליהם לב? הרי מדובר באדם שאחראי על ניהול הספרים שלנו, הוא אמון על הגשת דוחות לרשויות המס כגון: דוח שנתי, הצהרת הון וכיוצא בזה. לעיתים מדובר בדוחות שדורשים הערכות מוקדמת, בקיאות בחוק, חשיבה ושימת לב לפרטים, לכן נדרשת מרואה החשבון מידה רבה של מקצועיות.

ראשית יש להתייחס לניסיון של רואה החשבון. אין ספק שבתחום ראיית החשבון ישנו יתרון לוותק שרכש רואה החשבון. וותק זה מאפשר לו הבנה מעמיקה יותר של המערכת. רואה חשבון מנוסה ידע למשל למצות את זכויותיכם כחוק בהגשת דוח שנתי וכך יוכל לחסוך לכם מיסים. בנוסף, הוא ידע ללוות אתכם לאורך כל הדרך וליידע אתכם לגבי מסמכים שעליכם לשמור, כך שביום שבו תדרשו להגיש הצהרת הון וכדומה תהיו מוכנים לכך.

שנית, חשוב שרואה החשבון יהיה אדם אמין, שכן הוא חשוף לכל ההיבט הכלכלי של העסק ואחראי על ניהול הספרים של העסק. אמינות הינה ערך בסיסי ובלעדיה אין בסיס לעבודה משותפת. רואה חשבון צריך להיות אדם שאתם יכולים לתת בו אמון שהוא ימצא את זכויותיכם כבעלי עסק כחוק ולא יגרום לכם לעבור על החוק.

שלישית, נגישות וזמינות. לרוב תרצו רואה חשבון שנמצא קרוב למקום מגוריכם או עבודתכם. למשל אם אתם עובדים באיזור המרכז קרוב לוודאי שיהיה לכם נוח יותר להפגש ולהגיש מסמכים לרואה חשבון בחולון, בת ים, ראשון, תל אביב והסביבה. כיום התקשורת עוברת גם דרך מדיות נוספות- אינטרנט, טלפון, פקס- בדקו את רמת הזמינות וההיענות של רואה החשבון במדיות השונות. 

רביעית, רואה חשבון עובד איתכם באופן צמוד ומלווה אתכם ברמה אישית, חשוב שיהיה חיבור ותקשורת פתוחה.
משרד סהר עוזרי רואי חשבון בחולון, בת ים, ראשון לציון, תל אביב והסביבה. למשרדנו וותק וניסיון מוכח. אנו מתחייבים לשירות אמין ברמה הגבוהה ביותר. מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לסייע.
 
מאמרים: