עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

רואה חשבון בהרצליה

 
מה מבדיל בין רואה חשבון טוב לרואה חשבון פחות טוב? האם יש רואה חשבון בהרצליה שהוא שונה מרואה חשבון בתל אביב? מה באמת דרוש בשביל להיות רואה חשבון לחברה במשך שנים? יש לא מעט שאלות ואבחנות אשר אפשר לעשות בין רואי חשבון, הן מבחינת נתונים ותכונות והן מבחינת המיקום בו הם עובדים.

ההבדלים עוזרים לנו, הלקוחות, להבדיל בצורה טובה יותר בין רואה חשבון איתו אנחנו רוצים לעבוד לבין כזה שאנחנו מעדיפים שלא לעבוד איתו, בין רואה חשבון שיכול להתאים לעסק שלנו לבין כזה שלא. אומנם זה נשמע קשה מדי, אך יש הבדל בין רואה חשבון בהרצליה לבין רואה חשבון במקומות אחרים, כמו שנוכל לראות בהמשך, כמו שיש הבדל בין רואה חשבון שעובד בתחום שלושים שנה לבין כזה שרק עכשיו נכנס לתחום. ההבדלים הם שונים כמובן, הדמיון הוא שקיים הבדל.

ניקח לדוגמא רואה חשבון בהרצליה לעומת רואה חשבון ביישוב קטן הרבה יותר, סביר להניח שזה שעובד בהרצליה, יש לו יותר לקוחות ומכאן שהוא מכיר יותר מקרים שונים ועל כן הניסיון שלו בתחום גדול יותר. לעומת זאת, רואה חשבון ביישוב קטן, סביר להניח שהוא עובד עם פחות לקוחות ולכן הניסיון שלו בתחום, מצומצם יותר. זה יכול להשפיע, אולי לא כאשר הוא יבוא ויבחן את המצב של הספרים שלנו אך כן כאשר הוא יצטרך להתמודד עם מצבים מסובכים ופחות שכיחים.

ההבדל בין רואה חשבון טוב לרואה חשבון לא טוב, לא נמדד בניסיון בהכרח, כי ניסיון אפשר לצבור ובמהלך השנים אפשר לקבל כלים שונים וייחודים. ההבדל נמדד ביחס ללקוח ובמידת האמינות של רואה החשבון. גם רואה חשבון בהרצליה יכול להתגלות כמישהו שאין לו את הכלים להיות רואה חשבון טוב ולו בגלל שהיחס שלו ללקוחותיו הוא בעייתי, הוא לא אמין או פשוט עושה עבודה לא טובה. בדרך כלל זה אומר שהוא מסבך את הספרים ופוגע ביכולת לבצע עבודה נקייה ופשוטה. דבר כזה יכול לגרום נזק עצום עם השפעות עתידיות על העסק.

לסיכום, קיימים הבדלים בין רואי חשבון שונים, לעיתים מדובר בהבדלים אובייקטיבים ולעיתים בהבדלים שנובעים מהשפעות חיצוניות. זו הסיבה שעליכם לשים לב לכל פרט ופרט לפני שאתם בוחרים רואה חשבון. אם אתם מחפשים רואה חשבון מנוסה וטוב, זה הזמן לפנות אלינו, אל משרדו של סהר עוזרי וליהנות משירותיו של רואה חשבון מנוסה, טוב ואמין. אנחנו מחכים לכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
רואה חשבון בבת ים
רואה חשבון בהרצליה
מאמרים: