עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

פתיחת תיק עוסק מורשה

 
פתיחת תיק עוסק מורשה ברשויות המס ניתן לבצע לבד, אך מומלץ לעשות זאת באמצעות משרד רואה חשבון מקצועי ויעיל. עוסק מורשה חייב לגבות מס ערך מוסף מלקוחותיו בכל עסקה, כאשר את המע"מ עליו להעביר לרשות המסים. עוסק מורשה רשאי על פי תקנות המס לקזז מע"מ ששילם בגין הוצאותיו השוטפות של העסק ובגין רכישות שונות, כמו רכישת מחשב לעסק, חומרי ניקוי, מוצרי נייר ודפוס וכדומה. לפתיחת תיק מס הכנסה עוסק מורשה ולפתיחת תיק עוסק מורשה במע"מ כדאי לפנות למשרד סהר עוזרי רואי חשבון.

חברה או עוסק מורשה?
עצמאים רבים תוהים האם להקים חברה או עוסק מורשה, ולכל סוג של התאגדות עסקית יש יתרונות וחסרונות עליהם יש לתת את הדעת, לכן חשוב לפנות למשרד רואי חשבון סהר עוזרי המתמחה בנושא ומעניק ייעוץ מקצועי ללקוחותיו. כמו כן, המשרד מעניק מעטפת שירותים רחבה ללקוחות, כגון הערכת שווי, הנהלת חשבונות, ייעוץ ותיאום מס, הצהרת הון, מילוי דו"ח שנתי ורבעוני, הפקת דוחות רווח והפסד, חשבות שכר, עריכת תלושי שכר אם מעסיקים עובדים בעסק וכן הלאה.

פתיחת תיק עוסק מורשה ברשויות המס
פתיחת תיק עוסק מורשה במס ערך מוסף (מע"מ) מחייבת מילוי טופס 821, יש לצרף לבקשה צילום ברור של תעודת זהות וספח, אישור על ניהול חשבון מהבנק או צילום של צ'ק, חוזה שכירות של המקום ממנו עומד להתנהל העסק, אלא אם עובדים מהבית, רשימת ציוד ורכוש הנדרשים לתפעול שוטף ולהקמת העסק, וכאשר פותחים עסק עצמאי מקצועי יש לצרף תעודת מקצוע או רישיון הנדרש לעסוק בתחום ספציפי. 

פתיחת תיק מס הכנסה עוסק מורשה חייב להתבצע מיד עם תחילת הפעילות העסקית, לכן מומלץ לפנות למשרד סהר עוזרי רואי חשבון. צוות המשרד יטפל בכל ההליך הבירוקרטי הנדרש להקמת חברה או עוסק מורשה, והלקוח זוכה גם לייעוץ מקצועי ולהדרכה כיצד לנהל את ספרי החשבונות כנדרש בחוק. 

אופן פתיחת תיק עוסק מורשה
פתיחת תיק מס הכנסה עוסק מורשה יש לבצע במשרד מס הכנסה בהתאם לאזור בו נמצא או מתנהל העסק, וכך גם לגבי פתיחת תיק עוסק מורשה בע"מ.  

 
מאמרים: