עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

פתיחת תיק במע"מ

 
הקמת חברה חדשה מחייבת רישום ברשם החברת וכן פתיחת תיק ברשויות המס הרלוונטיות, בין היתר פתיחת תיק במס הכנסה. משרד רו"ח סהר עוזרי הוקם במטרה לספק עבורכם מענה מקצועי מקיף וכולל לכל הצרכים הייחודיים שלכם, לרבות פתיחת תיק מע"מ, רישום חברות, הערכת שווי, ייעוץ ותיאום מס, חשבות שכר וכיוצא באלה. 

למי נועד שירות פתיחת תיק במע"מ?
כדי לקיים פעילות עסקית בארץ בכפוף לקבוע בחוק, יש להחליט מהו סוג העסק שמקימים. יש שלוש אפשרויות עיקריות: עוסק פטור, עוסק מורשה וחברה בע"מ. חשוב לדעת כי הסיווג החשבונאי של העסק החדש נגזר על פי צפי ההכנסות ובהתאם לתחום הפעילות. פתיחת עסק חדש כרוכה ברישום ברשויות המס הרלוונטיות, וכמו כן יש לרשום את העסק ברשם החברות – פעולה זו כרוכה בתשלום אגרה המשתנה מעת לעת. לאחר רישום החברה יש לבצע גם פתיחת תיק במע"מ, פתיחת תיק במס הכנסה ובפעולות נוספות כמו פתיחת חשבון בנק עסקי, בהתאם לסוג העסק ולפעילותו.

הליך פתיחת תיק במע"מ
החוק בישראל מחייב כל אדם, שותפות או חברה העומדים למכור סחורה, מקרקעין, נכס או לתת שירות במהלך עסקיהם, להירשם כחוק כעוסק במשרדי מס ערך מוסף (מע"מ). את הרישום יש לבצע לפני התחלת הפעילות העסקית, וכדי לבצע את הרישום נכונה מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי במשרד רואי חשבון סהר עוזרי. הליך פתיחת תיק במע"מ מחייב להגיע באופן אישי למשרד המע"מ הקרוב למקום העסק או למקום בו עומדת להתקיים הפעילות העסקית שלו. יש להביא מסמכים בהתאם לסוג העסק – עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ. בין המסמכים שיש להביא לפגישה במשרדי מע"מ ניתן למנות טופס רישום 821, בהתאם לסוג העסק יש להביא גם טופס רישום 821 א', תעודת זהות, אסמכתא על קיום חשבון בנק, צילום חוזה קנייה או שכירות של מקום העסק כאשר הדבר רלוונטי ועוד.

בנוסף לפתיחת התיק במשרדי מע"מ יש לבצע גם פתיחת תיק במס הכנסה ותיק במוסד לביטוח לאומי. כאמור, פתיחת עסק מחייבת הליך בירוקרטי, ורק לאחר רישום העסק כחוק ניתן להתחיל בפעילות העסקית. משרד רואי חשבון סהר עוזרי מסייע לכם לבצע פתיחת עסק כחוק ובמהירות, צוות המשרד מייצג אתכם ופותח עבור העסק החדש תיק ברשויות המס.
 
מאמרים: