עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

פתיחת חברה

 
פתיחת חברה בע"מ כרוכה בתשלום אגרה המשתנה מעת לעת, כאשר כעת היא סובבת סביב 2,600 ש"ח, ובמילוי מסמכים כגון בקשה של הקמת חברה, אישור על תשלום האגרה הנדרשת, תקנון חברה, הצהרת דירקטורים ויש להכין גם שלושה שמות אפשריים לחברה. הקמת עסק אינה דבר של מה בכך, חשוב לפנות לייעוץ משפטי ולבחור רואה חשבון מקצועי ומנוסה. כדי להקים את החברה מומלץ לפנות לשירות הניתן במשרד סהר עוזרי רואי חשבון. המשרד הוקם על ידי רו"ח סהר עוזרי ורעייתו ומונה צוות מקצועי ומיומן הכולל בכירים לשעבר מרשויות המס. המשרד מעניק שירותי הקמת עסק במחיר הוגן, השירות כולל רישום חברה ברשם החברות, ובסוף ההליך העסק מקבל תעודת התאגדות ומספר רשום.

פתיחת חברה – מסמכים הכרחיים
הקמת חברה מאפשרת לאדם, לשותפים או לתאגיד לפעול כחוק ולבצע פעילות עסקית בתחום או בתחומים מסוימים על מנת להפיק רווחים. כדי להקים חברה יש לרשום אותה ברשם החברות. יש לצרף מסמכים שונים לרשם החברות על מנת לפתוח חברה בע"מ, כאשר בין היתר יש להגיש טופס בקשת מסמכים לרישום חברה החתום על ידי מגיש הבקשה ועל ידי עורך דין. כמו כן, יש להגיש הצהרת בעלי מניות בפני עורך דין, תקנון חברה המאושר וחתום על ידי עורך דין, הצהרת דירקטורים ראשונים ומסמכי התאגדות. 

הקמת עסק בארץ
לשם פתיחת חברה בע"מ מוטלת על בעל העסק חובה ליצור קשר עם הרשויות הרלוונטיות בשלב הקמת חברה. יש לבצע את הפעולות הבאות: רישום חברה בע"מ אצל רשם החברות, רישום השותפות אצל רשם השותפויות, פתיחת תיק במע"מ, פתיחת תיק במס הכנסה, פתיחת תיק במוסד לביטוח לאומי ופתיחת חשבון בנק עסקי.

חשוב לציין כי חברה בע"מ היא ישות משפטית לכל דבר בעיני החוק, פתיחת חברה מאפשרת לבצע פעילות עסקית למטרות רווח, להקמת חברה בע"מ יש יתרונות בהשוואה לחלופות כמו עוסק מורשה מאחר שבעלי החברה, הנקראים גם בעלי מניות, הם ישות משפטית נפרדת והם ערבים בערבות מוגבלת.

כדי לפתוח חברה בע"מ מומלץ לפנות למשרד סהר עוזרי רואי חשבון. המשרד מציע מעטפת שירותים רחבה לחברות בע"מ, בין היתר הנהלת חשבונות, עריכת דוחות שונים, ייעוץ ותיאום מס, הצהרת הון ועוד.
 
מאמרים: