עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

משרד רו"ח

 
מי שמסתכל סביב יכול לראות שבישראל יש לא מעט רואי חשבון, הם פזורים בכל הארץ עם רוב בולט באזור המרכז, מן הסתם. מדובר באחד המקצועות המבוקשים ביותר באקדמיה ואחד מהחוגים הקשים ביותר להתקבל אליהם. גם מי שכבר התקבל ולמד, לא יהיה לו קל להשתלב בתחום זה. עד שהוא מגיע למשרד רו"ח, עושה סטאז', עובר את המבחנים של הלשכה ולאחר מכן הופך להיות חלק בלתי נפרד מקהילת רואי החשבון בישראל.

הרעיון של דרך החתחתים הזאת עד לנקודה בה יכולים כל בוגר ובוגרת של החוגים ללימוד ראיית חשבון להתרווח בנחת על כורסת העור או הכיסא המשרדי ולהגיד "עשינו את זה" הוא מאוד פשוט, מדובר באחד המקצועות החשובים ביותר לניהול כלכלה סדירה של מדינה. לא רק ברמת הפרט הבודד, כלומר העסק או העצמאי, אשר זקוק לרואה חשבון בשביל להסדיר את ענייניו מול הרשויות ולהתנהל ביושר, בהתאם לחוק, בשביל להגיע למצב בו הוא יכול להציג את ספריו ולהוכיח שהכל חוקי. זה נכון גם ברמה של החברה כולה.

אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לחיות במדינה בה אנשים לא משלמים מס הכנסה או מתנהלים בצורה לא נכונה מבחינת הספרים. אומנם רובנו היינו שמחים לא לשלם מס, אך בסופו של דבר אנחנו יודעים שהמסים שאנחנו משלמים הם אלה שמאפשרים שירותי בריאות, חינוך, תרבות, תשתיות, ביטחון ועוד. משרד רו"ח יש חלק חשוב בכך שאנחנו נשלם את המסים כמו שצריך, וכן, גם שנשלם רק את מה שאנחנו צריכים ולא יותר מזה. לכן אנחנו מבקשים מרואי חשבון לבדוק את כל הזיכויים והניכויים שמגיעים לנו.

משרד רו"ח הוא חלק חשוב בניהולו של כל עסק, החל מעסק של עצמאי אשר עובד מהבית ועד עסקים וחברות גדולות, חובקי עולם. מדינות לא יכולות להרשות לעצמן להתנהל ללא מסים אך הן גם לא יכולות להרשות לעצמן להתנהל בלי משרד רו"ח אשר יעבוד עבור העסקים השונים ויאפשר להם לנהל את הספרים שלהם בצורה נכונה ואחראית.

לסיום, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, משרדו של סהר עוזרי, על מנת שתוכלו לקבל את מיטב השירותים שאתם צריכים בתחום של ראיית חשבון. אנחנו משרד רו"ח מוביל באזור המרכז המייצג קהל לקוחות רב ומגוון ונשמח לראות גם אתכם בין הלקוחות שלנו.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הנהלת חשבונות לחברה
משרד רו"ח
מאמרים: