עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

משרד רואה חשבון

 
כדי להקים חברה בע"מ או על מנת להחליט האם כדאי לפתוח עוסק מורשה או עוסק פטור, מומלץ להיעזר בשירות הניתן על ידי משרד רואה חשבון. בחירת רואה חשבון הינה קריטית עבורכם, הוא מציע מעטפת שירותים רחבה ומעמיקה הכוללת, בין השאר, הערכת שווי חברות, ניהול חשבונות בשיטה חד צדדית או בשיטה הכפולה, ייצוג מול רשויות המס השונות, חשבות שכר, ייעוץ ותכנון מס, הצהרת הון וכיוצא באלה. כדי לקבל שירותי ראיית חשבון ברמה הגבוהה ביותר, מומלץ גם לכם לפנות לשירות של סהר עוזרי רואי חשבון. המשרד הוקם על ידי רו"ח סהר עוזרי ואשתו, ויש לו לקוחות רבים מכל ענפי המסחר, השירות והתעשייה, ביניהם חברות הייטק רבות.

מה תפקידו של משרד רואה חשבון?
כל עסק חייב מנהל חשבונות מקצועי ויעיל על מנת לנהל במקצועיות ובהתאם לחוק המחייב את רישום התנועות הכספיות והלא כספיות של הארגון. מעבר לכך, חשוב לפנות לרואה חשבון על מנת להכין דו"ח שנתי לפירוט הכנסות והוצאות העסק בשנת המס החולפת. החוק מחייב את העסקים בארץ להגיש דו"ח שנתי ולהעבירו למס הכנסה כל שנה, כאשר בהתאם לדו"ח השנתי נקבעים תשלומי המס של העסק.

בנוסף, משרד רואה חשבון מציע שירותים פיננסים חשובים כגון חשבות שכר, ניהול חשבונות, ייעוץ ותיאום מס, הגשת דו"ח שנתי לרשם החברות, הפקת דוחות שונים וביניהם דו"ח רווח והפסד רבעוני, עריכת תלושי שכר וכן הלאה. ברוב המקרים מציע המשרד גם שירות של מנהל חשבונות, אך עם זאת ישנם עסקים המעסיקים מנהל חשבונות בתוך החברה ואת ראיית החשבון מבצעים במיקור חוץ.

שירות מקצועי במחיר סביר
כל עסק חייב להקפיד על ניהול חשבונות תקין ובהתאם לחוק המחייב, לכן מומלץ לחפש משרד רואה חשבון המציע מעטפת שירותים רחבה ושירות מקצועי במחיר סביר. בדיוק לשם כך הוקם משרד סהר עוזרי רואי חשבון, המשרד מעניק שירות מקצועי ברמה גבוהה לכל סוגי העסקים, גם לעסקים קטנים ובתחילת דרכם, כל זאת ועוד תוך התחייבות לשירות אישי ולמחירים הוגנים וסבירים. משרד סהר עוזרי רואי חשבון ממוקם באזור המרכז, ברחוב החשמל 18 בתל אביב, ומציע שירות לעסקים בכל הארץ.  
 
מאמרים: