עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

ייעוץ מס במרכז

 
מחפשים יועץ מס במרכז כדי לחסוך כסף ולהימנע מתשלומי מס גבוהים? האם ידעתם כי יועץ מס בתל אביב יכול לסייע לכם לנהל באופן חכם ויעיל יתר את העסק? כדי ליהנות משירותי ייעוץ מס בתל אביב ברמה הגבוהה ביותר עליכם לבחור יועץ מס מנוסה ובעל ידע רב. לכן, כדאי לכם לפנות למשרד סהר עוזרי רואי חשבון, המציע מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין השאר הנהלת חשבונות, ייעוץ ותכנון מס, ייעוץ פיננסי, ייצוג בפני רשויות המס ועוד מגון שירותים – כל זאת ועוד תוך התחייבות לשירות מעולה ולמחירים הוגנים ומשתלמים.

ייעוץ מקצועי בענייני מיסוי
ייעוץ מס במרכז אינו דבר של מה בכך, לשירותיו של יועץ מס בתל אביב או בכל מקום אחר ישנה חשיבות רבה בכל הנוגע לחיסכון בתשלומי המס ולקבלת החלטות נכונה. המדינה מעניקה הטבות שונות שרק יועץ מס מכיר, ולכן הוא מייעץ לבעלי העסק או למנהלים הבכירים כיצד להתמודד נכונה מול רשויות המס ואיך לזכות בהטבות השונות המאפשרות להקטין את עלויות המס ולשפר את הרווחיות של החברה ואת ביצועיה.

תיאום מס שנתי לשכירים ולעצמאים
כדאי לדעת כי יועץ מס מציע מגוון שירותים כמו תיאום מס לשכירים ולעצמאים, ייעוץ כלכלי בענייני מיסוי ועוד. כיום, יועץ מס חייב להיות רשום בפנקס יועצי המס לאחר הסדרת הנושא בפקודת מס הכנסה. במשרד סהר עוזרי רואי חשבון מציעים שירותי ייעוץ מס במרכז לשכירים, לעצמאים ולחברות בכל סדר גודל. המשרד מתמחה בכל ענייני המיסוי ומציע מעטפת שירותים רחבה ומקיפה, הכוללת בין השאר הנהלת חשבונות, ייעוץ פיננסי, תכנון ותיאום מס, ייעוץ בענייני מיסוי וראיית חשבון.

אם אתם זקוקים לשירותי ייעוץ מס בתל אביב, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם משרד סהר עוזרי רואי חשבון. צוות המשרד כולל רואי חשבון ומנהלי חשבונות, כולם מוסמכים ובעלי ניסיון מקצועי. המשרד מציע ייעוץ מס במרכז לכל דורש, ומתחייב לשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ולמחירים הוגנים. 

בנוסף, צוות משרד סהר עוזרי רואי חשבון מייצג את לקוחותיו בפני רשויות המס ומסייע לבעל העסק לקבל החלטות חשובות בהתאם למצב הפיננסי של החברה ועל פי החוקים והתקנות של רשויות המס.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
משרד רו"ח
 
ביקורת מס הכנסה
מאמרים: