עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

חברה בע"מ

 
חברה בע"מ היא ארגון בעל ישות משפטית. את החברה מקימים מכוח חוק החברות ומטרתה לבצע פעילות עסקית בתחום מסוים או במספר תחומים על מנת להפיק רווחים. כדי להקים את החברה בהתאם לחוק הנהוג בישראל, יש לבצע רישום חברה ברשם החברות. אם ברצונך להקים חברה חדשה מומלץ לפנות למשרד סהר עוזרי רואי חשבון, המתמחה בתחום זה ומציעה מעטפת שירותים רחבה ומקיפה להקמת חברות בע"מ, לפתיחת תיקים ברשויות המס הרלוונטיות ולייצוג הולם ומקצועי מולן וכן שירותים רבים נוספים. בנוסף, משרד סהר עוזרי רואי חשבון מציע שירות מקצועי ויעיל של הערכת שווי חברות ובדיקת כדאיות של עסקת רכישת חברה מסוימת.

הליך הקמת החברה
כאמור, הקמת חברה בע"מ מחייבת רישום חברה ברשם החברות. יש לפתוח תיקים ברשויות המס השונות, לרבות מע"מ ומס הכנסה, לנהל ספרים באופן תקין ובכפוף לחוק המחייב ולנהל הנהלת חשבונות בשיטה כפולה או חד צדדית. לאחר הקמת חברה בע"מ מומלץ לעבור הדרכה מקצועית וללמוד כיצד לנהל את הספרים בצורה תקינה ועל פי החוק. ניתן להעסיק מנהלת חשבונות במשרה חלקית או מלאה, אך חברות רבות בוחרות במשרדי רואי חשבון כמו המשרד של סהר עוזרי על מנת לבצע את הנהלת החשבונות עבורם, וכך בעל העסק או בעלי העסק שהקימו יחדיו את החברה יכולים להתרכז בתחום העיסוק בו הם מתמחים.

הערכת שווי חברות
יזם, חברה קיימת או תאגיד המעוניינים לרכוש חברה בע"מ לצורכי מינוף העסק שלהם, למטרת מיזוג והרחבת הפעילות העסקית ולמטרות נוספות, חייבים לקבל החלטה פיננסית נכונה באמצעות הערכת שווי חברות על ידי משרד רואי חשבון המתמחה בכך. משרד סהר עוזרי רואי חשבון מציע מעטפת שירותים רחבה הכוללת, בין היתר, רישום חברה ושירותי הערכת שווי חברות. כדאי לדעת כי ישנן מספר שיטות להערכת שווי חברה מסוימת – השיטה השכיחה היא שיטת היוון תזרים המזומנים. יש לבצע ניתוח מעמיק של החברה ושל מאפייניה על מנת לקבל החלטה נכונה בנוגע לכדאיות רכישת העסק.   

צוות משרד סהר עוזרי רואי חשבון יסייע לכם להקים חברה בע"מ ולקבל שירותים פיננסיים חשובים וקריטיים להצלחת העסק שלכם, לרבות ייצוג מול רשויות המס.
 
מאמרים: